Galatasaray , Avrupa Kupasında Malagayı Yendi !

Galatasasray Avrupa Kupasındaki rakibi Malagayı yendi. Malaga mücadelenin ilk periyotunu 24-12 önde bitirdi. İlk dakikalarda baskılı oynayan sarı kırmızılıları 9-5 öne geçti fakat daha sonra Malaga seri hücümlarla 24-12 bitirdi.

İkinci Periyot

İkinci periyotta etkili mücadele gösteren Galatasaray Doğa Sigorta daha sonrasında üst üste bulduğu basketlerle soyunma odasına 34-39 giderek farkı kapatmaya yaklaştı.

Üçüncü Periyot

Üçüncü periyotta maça savunmada güzel işler yaparak başlayan Galatasasray Doğa Sigorta bulduğu 11-2 lik seriyle 26.dakikada 45-41 öne geçti. Periyotu 67-47 lik farkla kapatan sarı kırmızılılar öne geçerek periyodu kapattı.

Dördüncü Periyot

Son periyoda iyi başlayan Unicaja Malaga dış atışlardan sayı buldu ve 34. dakikada farkı 9 a indirdi. Kalan sürede kontrollü bir oyun disiplini sergileyen Galatasaray rakibinin dönüşüne izin vermedi. Müsabaka 91-80 Galatasaray Doğa Sigorta üstünlüğü ile sona erdi.

Başkan Mustafa Cengiz ve bazı futbolcular mücadeleyi izledi

Galatasarayda mücadeleyi izleyenler arasında Mustafa Cengiz ile sarkı kırmızılı futbolcular Ryan Donk ve Jimmy Durmaz da yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir