Geri dönüşleriniz benim için çok önemlidir. Lütfen görüşlerinizi bildirin. Reklam ve iş görüşmeleri için email atabilirsiniz.

Havale / EFT [ Bağış - Sponsorluk - Reklam ]

Özper Özorun

İşbank

Şube
6810 - GİRNE/K.K.T.C.

IBAN
TR04 0006 4000 0016 8100 4673 64

 

Havale yaparken not kısmına videoda çıkmasını istediğiniz isminizi veya işletme adınızı yazınız. [email protected] adresine de email olarak gönderebilirsiniz.

Neden Bağış Yapmalıyım ?

 

Özper Özorun ve Be Real Cyprus Realist ve Sansürsüz Sanat ilkelerini benimseyerek içerik üretmektedir. Malesef dünyamızda Youtube, Facebook ve Instagram gibi platformlarda para kazanabilmeniz için gerçek dışı , küfürsüz , sansürlü içerikler yapmanız gerekmektedir. Bu nedenle gerçek sanat ve gerçek komedi yapmak isteyen bu insanlar bu içeriklerden herhangi bir para kazanmamaktadır. Tamamen halkın eğlenebilmesi ve gülebilmesi için bedava içerik üretmektedir. Bağış yapmak bu insanların kendilerini geliştirebilmesi ve daha iyi içerik üretebilmesi için tek yöntemdir.

Bağış yapmak ne gibi avantajlar sağlar ?

 

  1. Yeni çıkacak olan videolar ve diğer içeriklerde bağışlarınız ve isminiz görünecektir. Arkadaşlarınıza dilediğinizce gabak kesebilirsiniz !
  2. Bağış yapanlara özel Facebook ve Whatsapp grubumuza katılarak hiçkimsenin göremeyeceği özel içeriklerden faydalanabilirsiniz.
  3. Toplanan paranın bir kısmı ilerde sosyal sorumluluk projelerine harcanacaktır.
  4. Eğer bir işletme adına bağış atıyorsanız işletmenizin sosyal medya profilleri sayfalarımızda paylaşılacaktır.