Fit Erkeklerin Yatakta Daha İyi Olmalarının Nedenleri

Fitness salonlarının müdavimlerinin kesinlikle yatakta daha iyi olduklarını herkes bilmektedir. Fit erkeklerin yatakta daha iyi olmalarının nedenleri neler yazımızda bulabileceksiniz.

Yatakta çok iyi olduğunuzu mu iddia ediyorsunuz? Ne olursa olsun bu özelliklere sahip erkekler yatakta daha iyi bu herkes tarafından bilinir. Siz de iyi olduğunuzu iddia ediyorsunuz, bu çok iyi. Fit erkeklerin yatakta daha iyi olmalarının nedenleri arasında fitness salonlarında dökülen ter çok etkili olmaktadır. Bunu da biliyorsunuz diyelim. Fakat bu neden kaynaklanmaktadır. Bununla ilgili kafanız karışmış olabilir. Bundan ötürü egzersizler yatakta daha iyi performans sergilemenizi nasıl sağlamaktadır bunların nedenlerini inceleyelim.

1-Cinsel İlişki Süresini Uzatmaktadır

Gerçekleri bilmeliyiz. Cinsel ilişkiye girdiğiniz kişi geçen gece yaşananları gidecek en yakınındaki arkadaşına anlatacaktır. Bu kesinlikle böyle olacaktır. Onların muhabbeti bununla da sınırlı kalmayacak. Bundan ötürü partneriniz ve arkadaşlarının size bakışı büyük ihtimalle değişecektir. Nedenini mi öğrenmek istiyorsunuz? Bu fit erkeklerin yatakta daha iyi olmalarının nedenleri sayesinde böyle olacaktır. Fitness salonlarında geçirilen saatleriniz cinsel ilişki süresini uzatmaktadır.

2-Daha Çekici Olursunuz

Bunu tartışmanın gereği yok aslında. Bunun böyle olduğunu bilim adamları da kanıtlamışlardır. Mesela itibarlı bazı bilim dergilerinde yer alan çalışmalara göre yüz yağlarının az olduğu erkekler bayanlar tarafından daha seksi bulunduğunu keşfetmişler. Amerika’da yapılmış olan bir araştırmaya göre kadınlar, daha iri ve kas bakımından daha güçlü erkeklerden daha çok hoşlanmaktadırlar.

3-Ereksiyon Problemini Önlemektedir

Çok ünlü bir bilim dergisinde yer almış çalışmada egzersizin çok yapılması kan dolaşımını ve ereksiyon sertliğini de arttırdığı ortaya çıkmış. Harvard’da yapılmış bir çalışmada ise egzersizler nedeniyle sertleşme problemi %35 kadar azalmaktadır.

4-Pozisyon Çeşitliliği Olur

Fit erkeklerin yatakta daha iyi olmalarının nedeni cinsel ilişkide çeşitliliktir. Egzersizlerin yardımıyla kişi bedenini çok çeşitli şekillere sokabilmektedir.

5-Daha Çok Cinsel İlişkiye Girebileceksiniz

Yapılmış olan çalışmalara göre haftalık 1 saatlik bir egzersiz erkekleri daha güçlü orgazma girebilmelerini sağlamaktadır. Buna ek olarak daha uzun sürelerde ereksiyonda kalınması sağlanmış olmaktadır.
Daha da bitmedi. Egzersiz testosteronu arttırdığı için libido da yükselmektedir.

6-Kişinin Kendine Olan Güvenini Arttırmaktadır

Bu çok basittir. Partneriniz özgüvenli biriyle cinsel ilişkiye girmekten daha çok zevk alır. İngiltere’de bir üniversitede yapılmış olan çalışmada kadınların en çekici buldukları niteliklerden biri karşı cinste özgüvenli olunmasıdır. Fit erkeklerin yatakta daha iyi olmalarının nedenleri arasında özgüvenli olmaları da vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir